معرفی امکانات سایت و شرایط و قوانین اختصاصی آن‌ها


      اکنون سایت هزار برند با سه دسته‌ی اصلی امکانات پیش روی شماست…

  امکانات - قرارگیری برند در صفحه‌ی نخست

۱- ثبت برند در جمع هزار برند صفحه‌ی نخست:

   همانطور که در قسمت فوقانی صفحه‌ی نخست سایت قابل مشاهده است، محصولات و خدمات در قالب هفده گروه کلی با رنگ‌های مختلف آمده است که مجدداً به دویست زیرگروه تقسیم می‌گردند به طوری که رنگ هر زیرگروه با رنگ گروه اصلی‌اش متناظر گشته و بازدیدکنندگان با کلیک بر روی هر گروه به ابتدای زیرمجموعه‌ی آن گروه انتقال خواهند یافت. در هر زیر مجموعه مکان‌هایی برای پنج برند از آن زیرمجموعه تدارک دیده شده است که متقاضی برای استفاده از هر یک از این جایگاه‌ها می‌بایست مبلغی را به صورت ماهیانه بپردازد و پرواضح است که هر برند به سایت اصلیش لینک داده خواهد شد.

 موارد قابل توجه:

  • تنها در صورتی که متقاضی قصد خرید جایگاهی را به صورت سالیانه و یکجا داشته باشد با احتساب تخفیف دو ماه تنها هزینه‌ی ده ماه را خواهد پرداخت.
  • – به هیچ عنوان امکان ثبت یک برند تکراری در یک زیرمجموعه وجود ندارد.
  • – متقاضی برای درخواست‌های تمدید و رزرو می‌بایست مجدداً تمامی مدارک را ارسال نماید.
  • – تمدید جایگاه تنها در صورتی امکان‌پذیر است که قبل از تاریخ درخواست تمدید، رزروی صورت نپذیرفته باشد که در غیر این صورت درخواست تمدید به عنوان آخرین رزرو قلمداد خواهد شد.
  • – در صورت پر بودن جایگاه‌ها به منظور رفع مشکلات احتمالی لازم است متقاضی قبل از تمدید و یا رزرو الزاماً به وسیله‌ی ایمیل از شرایط و زمان تخلیه‌ی جایگاه اطلاع حاصل نماید و هزار برند در خصوص اشتباهات ناشی از این مسائل هیچ گونه مسئولیتی نداشته و هیچ توجیهی را نخواهد پذیرفت.
  • – در صورتی که پرداختی صورت پذیرد اما به دلیل پر بودن جایگاه‌ها و یا رزروهای پیشین امکان نمایش برند میسر نباشد، این پرداخت به عنوان رزرو قلمداد شده و برند مربوطه در اولین فرصت بعد از اتمام مهلت نمایش برند رزروهای پیشین، نمایش داده خواهد شد.
  • – به دلیل رعایت حقوق همه‌ی گروه‌ها، هر از چندگاهی جایگاه قرارگیری زیرگروه‌ها ( مثلاً زیرگروه‌های گروه “نوشیدنی‌های سرد و گرم” ) در صفحه تغییر خواهد کرد، لذا ادعایی در این مورد قابل پذیرش نیست.
 

لطفاً برای ثبت برند در صفحه‌ی نخست، این جا کلیک نمایید.

 

معرفی برند

۲- ثبت و معرفی رایگان برند:

  صاحبان برندهای ایرانی می‌توانند به صورت رایگان برند خود را در هزار برند معرفی و ثبت نمایند. متأسفانه این امکان فعلاً برای نمایندگیهای برندهای خارجی امکان پذیر نیست لیکن تدوین شرایط این امر در دست بررسی می‌باشد و ثبت برند ایشان فعلاً تنها در صفحه‌ی نخست مقدور است.

موارد قابل توجه:

– چنان چه بعد از ثبت برند، نیاز به تغییراتی در معرفی برند خود دارید کافیست از بخش تماس با ما اقدام نمایید و تغییرات خود را برای ما ارسال نمایید.

عضویت در هزار برند هیچگونه حقی به جز استفاده از امکانات آن، برای اعضا ایجاد نخواهد کرد.

 

لطفاً برای ثبت نام و عضویت این جا کلیک نمایید.

  امکانات - بانک مشاغل

۳- ثبت و جستجوی رایگان شغل در بانک مشاغل:

  این امکان برای همگان میسر است که بتوانند به صورت رایگان مشخصات کسب و کار خود را در بانک مشاغل هزار برند ثبت نمایند تا در لیست نتایج جستجوی کسب و کار قرار گیرند. البته این مزیت اولین و ابتدایی‌ترین فایده‌ی ثبت شغل است چرا که در واقع متقاضی با این کار به حلقه‌ی تولیدکننده، بازاریاب، فروشنده و مشتری می‌پیوندد. لازم به ذکر است که بر خلاف سایر بانک‌های مشاغل، سایت هزار برند به هیچ عنوان از این اطلاعات استفاده‌ی تجاری نخواهد کرد و اطلاعات ورودی صرفاً به منظور جست و جوی شغل در سایت و هم‌چنین به عنوان منبعی برای کاربران سایت هزار برند مورد استفاده قرار خواهند گرفت که تأثیر شگفت انگیز آن به مرور مشخص خواهد شد.

موارد قابل توجه:

  • – به دلیل جلوگیری از بی نظمی در برنامه‌های آتی مبتنی بر این اطلاعات، امکان حذف یا تصحیح اطلاعات به وسیله‌ی متقاضی امکان‌پذیر نیست و در صورت نیاز متقاضی می‌بایست فقط از طریق ایمیلی که قبلاً در سایت ثبت نموده اقدام به درخواست در این خصوص نماید. بدیهی است که به درخواست‌هایی که از طریق ایمیل دیگری ارسال گردد عمل نخواهد شد.
  • هزار برند هیچ گونه مسئولیتی در خصوص صحت اطلاعات مندرج در خصوص کسب و کارها ندارد و مسئولیت آن صرفاً به عهده‌ی متقاضی است ضمن این که در صورت عدم رعایت شرایط و قوانین سایت، اطلاعات وی بدون هیچ وقفه‌ای حذف خواهد شد.
 

لطفاً برای ثبت کسب و کار خود در بانک مشاغل این‌جا کلیک نمایید.

 

4- خدمات طراحی:

این خدمات به زودی اضافه خواهند گردید….

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *