ثبت برند در صفحه‌ی نخست


ثبت برند در جمع هزار برند صفحه‌ی نخست: همانطور که در قسمت فوقانی صفحه‌ی نخست سایت قابل مشاهده است، محصولات و خدمات در قالب هفده گروه کلی با رنگ‌های مختلف آمده است که مجدداً به دویست زیرگروه تقسیم می‌گردند به طوری که رنگ هر زیرگروه با رنگ گروه اصلی‌اش متناظر گشته و بازدیدکنندگان با کلیک بر روی هر گروه به ابتدای زیرمجموعه‌ی آن گروه انتقال خواهند یافت. در هر زیر مجموعه مکان‌هایی برای پنج برند از آن زیرمجموعه تدارک دیده شده است که متقاضی برای استفاده از هر یک از این جایگاه‌ها می‌بایست مبلغی را به صورت ماهیانه بپردازد و پرواضح است که هر برند به سایت اصلیش لینک داده خواهد شد. موارد قابل توجه: تنها در صورتی که متقاضی قصد خرید جایگاهی را به صورت سالیانه و یکجا داشته باشد با احتساب تخفیف دو ماه تنها هزینه‌ی ده ماه را خواهد پرداخت. به هیچ عنوان امکان ثبت یک برند تکراری در یک زیرمجموعه وجود ندارد. متقاضی برای درخواست‌های تمدید و رزرو می‌بایست مجدداً تمامی مدارک را ارسال نماید. تمدید جایگاه تنها در صورتی امکان‌پذیر است که قبل از تاریخ درخواست تمدید، رزروی صورت نپذیرفته باشد که در غیر این صورت درخواست تمدید به عنوان آخرین رزرو قلمداد خواهد شد. در صورت پر بودن جایگاه‌ها به منظور رفع مشکلات احتمالی لازم است متقاضی قبل از تمدید و یا رزرو الزاماً به وسیله‌ی ایمیل از شرایط و زمان تخلیه‌ی جایگاه اطلاع حاصل نماید و هزار برند در خصوص اشتباهات ناشی از این مسائل هیچ گونه مسئولیتی نداشته و هیچ توجیهی را نخواهد پذیرفت. در صورتی که پرداختی صورت پذیرد اما به دلیل پر بودن جایگاه‌ها و یا رزروهای پیشین امکان نمایش برند میسر نباشد، این پرداخت به عنوان رزرو قلمداد شده و برند مربوطه در اولین فرصت بعد از اتمام مهلت نمایش برند رزروهای پیشین، نمایش داده خواهد شد. به دلیل رعایت حقوق همه‌ی گروه‌ها، هر از چندگاهی جایگاه قرارگیری زیرگروه‌ها ( مثلاً زیرگروه‌های گروه “نوشیدنی‌های سرد و گرم” ) در صفحه تغییر خواهد کرد، لذا ادعایی در این مورد قابل پذیرش نیست. ثبت برند ثبت برند ثبت برند ثبت برند ثبت برند ثبت برند ثبت برند ثبت برند ثبت برند ثبت برند ثبت برند ثبت برند ثبت برند

ثبت برند در صفحه‌ی نخست

توجه: 1- اطلاعات ارسالی شما صرفاً بخاطر شناسایی و حفظ حقوق برند شما و هم‌چنین جلوگیری از سوء استفاده از آن است. 2- در صورتی که خطایی در فرم مشاهده نمودید کافیست صفحه را مجدداً بارگذاری نمایید. 3- شما با ثبت برند خود علاوه بر تبلیغ برند خود، در واقع حامی هزار برند در سایر برنامه‌های آتی محسوب خواهید شد.
  • ● اطلاعات نام تجاری

  • انواع فایل های مجاز : jpg, jpeg, png.

    (از آنجایی که تصویر برند شما تنها در اندازه‌ی 100px × 100px نمایش داده می‌شود، اکیداً توصیه می‌گردد که خود این تصویر را تنظیم و ارسال فرمائید تا دقیقاً همان چیزی که مدنظر شماست نمایش یابد)

  • (لطفاً توجه فرمائید که صرفاً آدرس صفحه‌ای از سایت وارد گردد که قرار است تصویر برند شما به آن لینک شود، در صورتی که آدرس غیر مرتبط با برند مربوطه باشد، تصویر لینک نخواهد شد)

  • ● اطلاعات پرداخت هزینه

  • قیمت: 20,000 تومان
  • لطفاً یک مقدار بین 1 و 10 را وارد نمایید .
  • 0 تومان
  • هفت بعلاوه چهار =

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *