« طراحی لوگو در هزار برند »


طراحی لوگوطراحی لوگو

 در صورت تمایل می‌توانید طراحی لوگوی خود را به هزار برند بسپارید. برند شما چه مربوط به یک کسب و کار کوچک باشد و چه مربوط به یک برند کشوری، ما در هزار برند کپی نمی‌کنیم و از طرح‌ها و وکتورهای آماده استفاده نمی‌کنیم (مگر صرفاً در حد الهام گرفتن مختصر!). هزینه‌های دریافتی نیز بسته به انرژی‌ای است که پای ایده‌پردازی و طرح گذاشته می‌شود. با این تفاسیر چنانچه مایل هستید، تیم هزار برند با افتخار در خدمت شماست.

شرایط سفارش طراحی لوگو

1- هزار برند تضمین ‌می‌کند طرح شما اصیل و جدید باشد. به این دلیل که هیچ چیزی غیرممکن نیست، چنانچه ادله‌ی کافی در خصوص عدم جدید بودن طرح داشته باشید، ما پوزش طلبیده و مجدداً طرحی برای شما آماده خواهیم نمود.

تبصره: البته این مورد در خصوص تایپوگرافی طرح اجرا شدنی نیست، چرا که به علت کثرت فونت‌های آماده احتمال شباهت (و نه کپی) بسیار زیاد است. همانطور که گفته شد ما تمام طرح شما را خود ایده‌پردازی و طراحی خواهیم نمود فلذا تایپوگرافی نیز به تبعیت از لوگو انجام خواهد پذیرفت.

2- چنانچه نیاز به تغییرات جزئی لوگو و تایپوگرافی شما در هنگام ثبت برند باشد، این تغییرات جزئی تا هنگام پذیرش و ثبت برند شما به دفعات نامحدود و بصورت رایگان قابل انجام است.

3- درخواست طراحی بر مبنای سایر لوگوهای برندها (به عبارت بهتر تقلید و مشابه سازی) در هزار برند قابل پذیرش نیست و از این بابت پوزش می‌طلبیم.

4- چنانچه طرحی در ذهن پرورانده باشید و نیاز به طراحی آن داشته باشید، ما این کار را با کمال میل انجام خواهیم داد و طبیعتاً صرفاً هزینه‌ی طراحی اخذ می‌گردد.

روند کلی انجام سفارش طراحی لوگو

هزار برند بر آن است خدماتی شایسته و با هزینه‌ای منصفانه به کسب و کارهای ایرانی ارائه نماید و لذا همه چیز در هزار برند توافقی و بر مبنای رضایت طرفین انجام خواهد پذیرفت، لیکن قاعده‌ی کلی کار بصورت ذیل خواهد بود.                                                               

1- ابتدا فرم سفارش طراحی را به طور کامل تکمیل نمایید تا ما اطلاعات کلی‌ای از طرح مورد نظر شما کسب نماییم. سپس در صورتی که طرح مورد نظر شما در هزار برند قابل انجام باشد، به شما از طریق تلفن اطلاع داده و روند کار ادامه می‌یابد و در غیر این صورت به شما پیامکی مبنی بر عدم توانایی انجام کار (به خاطر عدم رعایت شرایط) ارسال خواهد شد.

2- به جهت مستندسازی، سایر مکاتبات و ارسال فایل‌ها از طریق ایمیل و یا تلگرامی که در فرم اولیه وارد نموده‌اید انجام می‌پذیرد. لیکن در صورت نیاز از طریق شماره‌ی 09368286640 می‌توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

3- بعد توافق و پرداخت وجه، لوگوی شما در مدت چهار تا ده روز آماده خواهد گردید و بعد از این مدت دو حالت اتفاق می‌افتد:

الف) شما طرح ارائه شده را می‌پذیرید و لوگوی شما با هزینه‌های اعلام شده ارائه می‌گردد.

ب) شما بعد از طراحی نهایی لوگو آن را بصورت کامل رد می‌کنید. در واقع سفارش شما انجام شده است و کار پایان یافته است فلذا لازم است مجدداً لوگو سفارش دهید (یعنی مجدداً هزینه می‌پردازید و… ).

نکته:

در هیچ مرحله‌ای تغییرات جزیی مشمول هزینه نمی‌باشند.

نکته‌ی بسیار مهم:

 شما در پایان انجام کار صرفاً مالک همان پیش‌طرح و طرحی می‌باشید که انتخاب و کار طراحی آن انجام شده است. چنانچه پیش‌طرح دیگری را بخواهید باید هزینه‌ی طراحی آن را نیز بپردازید تا بصورت یک طرح نهایی به شما تحویل گردد. بدیهی است شما هیچ گونه حقی در مورد سایر پیش‌طرح‌های رد شده ندارید. به همین علت اکیداً توصیه می‌شود قبل از انجام طراحی، المان‌های مورد نظر خود را مفصل در فرم اولیه قید نمایید و آن را بی‌اهمیت نپندارید.

پوزش ما را بخاطر لحن صریح این متن بپذیرید، چرا که هدفی به جز رضایت طرفین در آن نیست.

هزینه طراحی لوگو

هزینه‌ها نسبت به طراحی و ایده‌پردازی تعیین می‌گردند فلذا بعد از تکمیل فرم و آشنایی بیشتر با پروژه، توافق حاصل می‌گردد.

نمونه کارهای طراحی لوگو

برای دیدن نمونه‌کارها و سایر خدمات ما لطفاً از این آدرس بازدید بفرمایید.